WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ Hakkımızda – ÜNYE MERMER A.Ş. | STONİT A.Ş.

Hakkımızda

ÜNYE MERMER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. | STONİT A.Ş.

1969 Yılında temelleri Şükrü Yağcı tarafından İstanbul’da atılan madencilik faliyetlerinin devamı olarak 1995 yılında kendisi ve Merhum Süleyman Yağcı (değerli abimiz rahmetle anıyoruz) ortaklığında doğal taş mermer işleme tesisi olarak Ordu ili Ünye ilçesinde faliyetlerine başlamıştır.
2013 ylınında yeniden yapılanma geçiren firma faliyetlerine aynı sektörde Merter Hasan Yağcı ve Barbaros Yağcı kardeşlerin yönetiminde babaları Şükrü Yağcı ‘nın hayat felsefesi çerçevesinde devam etmektedir.

Firmamız halihazırda;
-4 adet mermer kesme Katrak Makinesi,
-2 adet mermer kesme Este Makinesi,
-3 adet 50 ton kapasiteli gezer vinç,
-1 adet plaka cila makinesi
-1 adet bant cila makinesi
-2 adet pah kırma makinesi
Modern ebatlama, cilalama ve paketleme üniteleri ile hem iç pazara hemde dış pazara hitap etmektedir.

Firmamız kendi tesisinde Marmara mermeri, Bej mermeri, Muğla mermeri, Afyon Kaplanpostu mermeri, Denizli traverteni, Sivas traverteni ve benzeri mermerleri blok halinde işleme tabi tutup, nihai tüketiciye ulaştırmaktadır. Bununla beraber dünyanın çeşitli bölgelerinde yurdumuz da üretimi bulunmayan magmatik kökenli granit tipi doğal taşları ithal edip bölgemizdeki bayi ve depolara tedarik işlemini gerçekleştirmektedir.
Yeniden yapılanma çerçevesinde firmamız yatırımlarına teşvik belgesini almış olarak devam ederken, halihazırda bulunan ÜNYE markasının yanına, hem doğal taş dekorasyon hem yapaytaş dekorasyon malzemeleri üretim, satış ve pazarlama faliyetlerinde kullanacağı farklı marka başvurusunuda eklemiştir. İnsan kaynaklarında, ürünlerin kalitesinde ve satış sonrası hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyerek daha nice yıllar faliyetlerimize devam etmek memlekete olan borcumuzdur.

yönetim

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti ana ilkemizdir. Bu nedenle müşteri taleplerindeki değişimlere uygun olarak sistemlerimizi entegre etmek, beklentileri en iyi şekilde karşılamak için çalışırız. Hatasız üretim ve zamanında teslim kalite politikamızdır.

Ünye Mermer Sanayi A.Ş. olarak bizler, hatasız üretim ve zamanında teslimatın yanında ürünlerimiz hakkında müşteri bilgilendirmeleri gerçekleştiririz. Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirleriz. Personel kalifikasyonunu sürekli eğitim faaliyetleri yürütürüz. Tedarikçilerimiz ile ham madde konusunda en kaliteliyi en uygun fiyat politikası ile temin ederiz.

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı arıyorsunuz ?